Projelerimizden Görüntüler

İç Tasarım

Bir mimar için en iyi ödül, tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da, uygulama alanındaki bizzat rol almaktır. Günümüzün teknolojik koşullarında mimarlık ve mühendislik arasındaki koordinasyonla, uygulama sırasında olabilecek hatalar neredeyse sıfıra iniyor. Firma, mimarlık alanında 28 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; proje ve modelleme sürecinde de en ufak detaylarla ortaya çıkan hayali de gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da uzmanlık alanıdır.

Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır. Üstyapı Taahhüt Uygulama Hizmeti Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmeti Villa-Konut ve Toplu Konut İnşası İş Merkezi, Sağlık Tesisi, Ofis Binası, Otel, Alışveriş Merkezi, Endüstri Yapısı, Konferans Salonu, Restoran – Kafe İnşası İç Dekorasyon Uygulaması

Taahhüt

Firmamız Kuruluşundan İtibaren  konusunda öncü ve bilinen saygın kurumlarla çalışma olanakları yaratmıştır. Amacımız önümüzdeki süreçte de Kurumsal taahhüt konusundaki çalışmaların büyüyerek devam etmesidir.

Proje aşamasından başlayarak, mimari ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, ince işler, mobilya ve ekipman montajı dahil olmak üzere anahtar teslimi Kurumsal taahhüt işleri yapan bir inşaat firması olarak organize olmuştur.

Dekorasyon ve iç mimari projeleri ve komple anahtar teslim Yenileme, İyileştirme ve Dekorasyon çalışmaları inşaat işlerine paralel yürütülmektedir.

Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım fiyatları için firmamızdan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım teklifinizi hemen alın!